ABB SCYC50012 58052388A -ohjainkortti
Kuvaus
| Valmistus | ABB |
| Malli | SCYC50012 |
| Tilaustiedot | 58052388A |
| Luettelo | ABB:n taajuusmuuttajan varaosat |
| Kuvaus | ABB SCYC50012 58052388A -ohjainkortti |
| Alkuperä | Suomi |
| HS-koodi | 85389091 |
| Ulottuvuus | 16 cm * 16 cm * 12 cm |
| Paino | 0,8 kg |














