ABB ST701A HITR402804R0001 taajuusmuuttajamoduuli
Kuvaus
| Valmistus | ABB |
| Malli | ST701A |
| Tilaustiedot | HITR402804R0001 |
| Luettelo | ABB:n taajuusmuuttajan varaosat |
| Kuvaus | ABB ST701A HITR402804R0001 taajuusmuuttajamoduuli |
| Alkuperä | Yhdysvallat (USA) |
| HS-koodi | 85389091 |
| Ulottuvuus | 16 cm * 16 cm * 12 cm |
| Paino | 0,8 kg |















