ABB YPM105A YT204001-BH digitaalinen tulokortti
Kuvaus
| Valmistus | ABB |
| Malli | YPM105A |
| Tilaustiedot | YT204001-BH |
| Luettelo | ABB:n taajuusmuuttajan varaosat |
| Kuvaus | ABB YPM105A YT204001-BH digitaalinen tulokortti |
| Alkuperä | Suomi |
| HS-koodi | 85389091 |
| Ulottuvuus | 16 cm * 16 cm * 12 cm |
| Paino | 0,8 kg |















