GE 44A736424-001 LIITINKORTTI
Kuvaus
| Valmistus | GE |
| Malli | 44A736424-001 |
| Tilaustiedot | 44A736424-001 |
| Luettelo | Monilinjainen |
| Kuvaus | GE 44A736424-001 LIITINKORTTI |
| Alkuperä | Yhdysvallat |
| HS-koodi | 3595861133822 |
| Ulottuvuus | 3,2 cm * 10,7 cm * 13 cm |
| Paino | 0,3 kg |

| Valmistus | GE |
| Malli | 44A736424-001 |
| Tilaustiedot | 44A736424-001 |
| Luettelo | Monilinjainen |
| Kuvaus | GE 44A736424-001 LIITINKORTTI |
| Alkuperä | Yhdysvallat |
| HS-koodi | 3595861133822 |
| Ulottuvuus | 3,2 cm * 10,7 cm * 13 cm |
| Paino | 0,3 kg |